Izdevīgi piedāvājumi
Lai Tevi patīkami pārsteigtu un sniegtu vēl vairāk iespēju, esam izveidojuši Lojalitātes programmu, kuras ietvaros katru mēnesi Tu saņem īpaši izdevīgus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem.

Vairāk par programmas nosacījumiem šeit.

30% atlaide uz leģendārās grupas NIRVANA 30 gadu jubilejai veltītu koncertu!

Nirvana ir viens no 20.gadsimta kulta kolektīviem, kura trīs mūziķi, ierakstot 3 albumus granža stilā, izmainīja pasauli vienreiz un pavisam. Ja jums nebija iepējas dzirdēt un vērot NIRVANA uz skatuves, tad šī ir unikāla iespēja to pagūt izdarīt!

 

-30% Spēkā līdz: 25.02.2018
Uzzini vairāk
50% atlaide visai Bio2You kosmētikai!

BIO2YOU apvieno dabas dziedinošo enerģiju ar zinātnes gudrību, lai sniegtu Tev labāko!

Spēkā līdz: 28.02.2018
Uzzini vairāk
Februāris – mīlestības mēnesis! KURSHI HOTEL & SPA īpašais piedāvājums!

Mūsdienu saspringtajā ikdienā katrs no mums vēlas vismaz dienu atpūsties, ērti izgulēties un bez steigas baudīt brokastis!  Mājīgā dizaina viesnīcā Jūrmalā “KURSHI HOTEL & SPA” aicina izrauties no rutīnas un baudīt nesteidzīgu atpūtu – divatā un ar ģimeni! 

Spēkā līdz: 28.02.2018
Uzzini vairāk
2 biļetes par 1 cenu uz Liepājas teātra izrādi 51. fotogrāfija!

Lattelecom Lojalitātes programmas dalībniekiem īpašs piedāvājums –  2 biļetes par 1 cenu – uz izrādi 51. fotogrāfija, kas notiks 22. februārī Liepājas teātrī.

Spēkā līdz: 28.02.2018
Uzzini vairāk
Baltic Beach Hotel & SPA piedāvā vislabāko piedāvājumu romantiskai atpūtai!

Baltic Beach Hotel & SPA ir 5* viesnīca, kas atrodas Jūrmalā, starp smilšainajām kāpām un krāšņajām priedēm, dažu minūšu gājiena attālumā no populārākajām apskates vietām. Viesnīca piedāvā aprīkotu privāto pludmali ar ēdināšanas pakalpojumiem un lepojas ar 165 modernajiem numuriem un luksiem ar fantastiskiem skatiem, kas paveras no viesnīcas balkoniem.

Spēkā līdz: 28.02.2018
Uzzini vairāk